Penzion Průhonice V Holi

Penzion Gurmania v Průhonicích:
Ať už jste návštěvníky Průhonického parku - památka světového kulturního dědictví UNESCO, či milovníci dobrého jídla a pití, staňte se hosty nově zrekonstruované bývalé Hospody v Holi – nyní Restaurantu Gurmania. 

Restaurant Gurmania byl s ohledem na požadavky současného pohostinství nejen zmodernizován, ale i doplněn dalším vybavením a rozšířen o možnost ubytování. 

Průhonice ubytování u Prahy:
Penzion Gurmania v Průhonicích Vám nabízí příležitost k odpočinku v šesti pohodlných a krásně vybavených dvoulůžkových apartmánech s výhledem na Průhonický zámek.

Penzion Gurmania Průhonice služby:
Ubytování - v ceně je zahrnuta snídaně. Možnost parkování. Kvalitní kuchyně s bohatým výběrem jídel a nápojů připravených pro všechny věkové i zájmové skupiny. Přístup k internetu prostřednictvím WiFi pro všechny hosty penzionu a restaurantu Gurmania je zcela zdarma.

Ubytování penzion Gurmania Restaurant:
Dominantou restaurace penzionu Gurmania v Praze - Průhonice je letní zahrádka s kapacitou 100 míst, situovaná v zadní části objektu, kde můžete v klidu posedět a najíst se. Romantické posezení pod vysokými stromy, poblíž stylové kamenné zdi, ohraničující celý pozemek. Dětský koutek, kde si i ti nejmenší najdou svoji zábavu.

Gurmania plzeňský restaurant nabízí tradiční českou klasiku, ale také pokrmy ze středomoří či dalších exotických míst. Jako zajímavost hosté mohou přímo nahlédnout do kuchyně, kde se vámi objednané jídlo připravuje. Čepují zde nepasterovaný plzeňský ležák “Pilsner Urquell“ ze sklepních tanků, na které se díky skleněné podlaze můžete podívat.

Restaurant a penzion Gurmania nabízí:
Penzion a restaurant Gurmania v Průhonicích nabízí pořádání narozeninových, promočních a především svatebních oslav. V letních měsících lze uspořádat slavnostní tabuli pod širým nebem. Možnost ubytování v šesti příjemných dvoulůžkových apartmánech. Přilehlé parkoviště s kapacitou až 30 vozů. Projekce sportovních přenosů, pestrý jídelní lístek a možnost zahradního grilování.

Penzion a Restaurant Gurmania Praha - Průhonice to je kvalita za přijatelnou cenu.

Penzion Průhonice V Holi - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Průhonice V Holi - disponuje restauracíPenzion Průhonice V Holi -  je k dispozici připojení na internetPenzion Průhonice V Holi -  je k dispozici letní terasaPenzion Průhonice V Holi - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Průhonice V Holi - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion V Holi, Příčná 227
Průhonice 25243 Česká Republika
Pension-Pruhonice-Gurmania@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion V Holi ubytování Průhonice Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: